Laptopy do zdalnej edukacji

W związku z realizacją przez Gminę Baranów Sandomierski Projektu pn. „zdalna Szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnejwspółfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”, otrzymaliśmy od Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski,  sprzęt komputerowy tj. 3 sztuki laptopów marki Asus wraz z zestawem słuchawkowym o łącznej wartości 8073,72 zł . Otrzymany sprzęt posłuży naszym uczniom w procesie zdalnego nauczania. Zamknięcie Szkoły na wiele tygodni wymusiło nowe standardy prowadzenia zajęć edukacyjnych.  Po zakończeniu zdalnej nauki i powrocie do stacjonarnego nauczania,  sprzęt komputerowy  zostanie wykorzystywany w pracy codziennej.