Szczegóły wydarzeń i działań na facebook przedszkola  www.facebook.com/Publiczne-Przedszkole-w-D%C4%85browicy-gmBaran%C3%B3w-Sandomierski-610862525722526/

.Zapraszamy  na nasza stronę facebook ,którą znajdziecie pod nazwą  : "Publiczne Przedszkole w Dąbrowicy " ,umoieszczamy tam wszystkie nasze akcje i kreatywne działania na rzecz dzieci.Zapraszamy :-)

Adres :

Dzieki finansowemu wsparciu Rady Sołeckiej w Dąbrowicyw październiku 2017 r  nasz  plac zabaw został uzupełniony o stanowisko do rekreacji

Zakończyły się intensywne prace remontowe w naszym przedszkolu , prowadzone w czasie wakacji ( lipiec-sierpień 2017 r ) przez UMiG w Baranowie Sandomierskim .Remont obejmował  całkowitą wymianę instalacji elektrycznej,instalacji c.o , wymianę  paneli w jednej z sal oraz malowanie wszystkich pomieszczeń.

W najpiękniejszy świat kolorów i radości dzieciństwa wprowadziła nas wyprawa do Frmy Biliński zajmującej się produkcją ozdób choinkowych.

Dzieki zaangazowaniu środków zewnetrznych w lipcu i sierpniu 2016 r UMiG w Baranowie Sandomierskim przeprowadził gruntowną termoizolacje fundamentów ,ścian ,stropu.Wymienione zostały wszystkie okna w salach dydaktycznych i drzwi wejściowe.

W naszym Przedszkolu odbyły się po raz kolejny warsztaty pt. Bezpieczne Wakacje .W tym roku wsparcia udzieliła Policja z posterunku w Baranowie Sandomierskim.

Przedszkolaki z okazji Dnia Mamy i Taty przygotowały program artystyczny. Starszaki ubrane w stroje biedroneczek i żołnierzy pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, Maluchy w galowych strojach tańczyły i składały życzenia. Furorę zrobiła musztra synów i piosenki w jezyku angielskim
Niejednej mamie i tacie łza zakręciła się w oku.

Uczymy kreatywności i wyobraźni na zajeciach z wykorzystaniem koncepcji Froebla.Dzisiaj była okazja poznać zawód krawcowej , w którym jest się nie tylko rzemieślnikiem, ale ma się duszę artysty, jest się kreatywnym , dysponuje się wyobraznią i intuicją.

W ramach cyklu zajec "Praca wielu służb daje poczucie bezpieczeństwa"kolejne odwiedziny  .Dzisiaj było o pracy żołnierzy. Odwiedził nas żołnierz zawodowy polskiej armii.Musztra,ekwipunek i życie żolnierzy było tematem dnia

Przedszkola z terenu gminy Baranów Sandomierski wzięły udzial w naszym IV Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wiosna ach to ty ...." Konkurs uwrażliwia na dary przyrody,wzbudza pozytywne emocje zwiazane z recytacją poezji,kształtuje asertywne postawy u najmodszych wykonawców.